Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. 

„Świętokrzyska tradycja źródłem inspiracji” najlepszą publikacją tematyczną WODR!

 Mamy zaszczyt poinformować, że publikacja „Świętokrzyska tradycja źródłem inspiracji” zajęła pierwsze miejsce w 30. edycji ogólnopolskiego konkursu na najlepsze wydawnictwo wojewódzkich ośrodków doradztwa rolniczego.

 

"Świętokrzyska tradycja źródłem inspiracji" to publikacja opracowana przez Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach w ramach operacji własnej Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich (SIR) pt. "Zintegrowanie usług okołorolniczych w województwie świętokrzyskim jako innowacyjne narzędzie rozwoju obszarów wiejskich".

O konkursie

Konkurs na najlepsze wydawnictwo wojewódzkich ośrodków doradztwa rolniczego organizowany jest przez poznański oddział Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie we współpracy z Departamentem Innowacji, Cyfryzacji i Transferu Wiedzy Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Honorowy patronat nad tegoroczną edycją konkursu objął wicepremier i minister rolnictwa Henryk Kowalczyk. Konkurs ten jako forma współzawodnictwa wydawców ma za zadanie podwyższanie poziomu merytorycznego i edytorskiego wydawanych czasopism i wydawnictw tematycznych. Rywalizacja odbywa się w dwóch kategoriach: Najlepsze czasopismo periodyczne i Najlepsza publikacja tematyczna.

Zapraszamy Państwa do lektury, a autorkom zwycięskiej publikacji i pozostałym laureatom konkursu serdecznie gratulujemy!

 

Świętokrzyska tradycja źródłem inspiracji

Pobierz

 

Tag:


„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”

Aktualizacja strony internetowej www.swietokrzyskakuzniasmakow.pl zrealizowana w ramach operacji
"Wsparcie rozwoju szlaku kulinarnego Świętokrzyska Kuźnia Smaków, jako narzędzia budowania marki lokalnych produktów żywnościowych wysokiej jakości" realizowanej przez Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach.
Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej
„Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE NASZĄ PRZYSZŁOŚCIĄ

Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego

Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ SZWAJCARIĘ W RAMACH SZWAJCARSKIEGO
PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI KRAJAMI CZŁONKOWSKIMI UNII EUROPEJSKIEJ